گروه فنی آچاگ ، با استفاده از روش‌های نوین جهت در آوردن طلا و اشیای گران از چاه توالت ، زیان مالی شما را جبران خواهد کرد. افتادن انگشتر در چاه توالت ، حلقه در چاه ، دستبند و پلاک و زنجیر طلا در سیفون توالت مشکل شماست و بیرون آوردن آن یکی از خدمات گروه ماست.

آیا انگشتر ، حلقه ، دستبند و ... طلا از دست رفته است

بگذارید با پاسخ به این سوال همیشگی مشتریان شروع کنیم. اگر قطعه طلا به داخل چاه توالت افتاده باشد نباید سیفون را بکشید یا آب به داخل کاسه بریزید ولی اگر هم ریخته باشید نباید تصور کنید که طلا کاملا به داخل چاه فاضلاب سقوط کرده و از دست رفته است.

افتادن طلا در چاه توالت فرنگی

سه ماه بود که انگشتر طلا در سیفون باقی مانده بود

ما موارد زیادی داشته ایم که انگشتر یا دستبند طلا به داخل چاه افتاده و پس از افتادن انگشتر در چاه توالت بارها از توالت استفاده شده بود با این تصور که دیگر طلا از دست رفته است. ولی گروه ما موفق به در آوردن طلا از چاه توالت شده بودند.

برای لوله بازکنی رفته بودیم ولی طلا از چاه بیرون آوردیم

برای نمونه موردی بود که سرویسکاران ما جهت رفع گرفتگی توالت به منزل مشتری عزیز مراجعه کرده بودند ولی وقتی مشتری اذعان کرد که چند ماه پیش طلای همسرشان به داخل چاه افتاده ، پس از تلاش سرویسکار مشخص شد که طلا در  مجاری فاضلاب بوده و موفق به بیرون آوردن آن شده بودند. پس باید شانس خود را امتحان کنید

در صورتیکه خودتان قصد در آوردن طلا از چاه توالت را دارید نیز می توانیم با این مطلب شما را راهنمایی کنیم. اگر موفق نشدید یا نخواستید ریسک کنید می توانید با کلیک بر روی دکمه های بالا ، مستقیما با سرویسکار تماس گرفته و مشاوره رایگان یا خدمات دریافت نمائید.


گروه فنی آچاگ ، با بهره‌گیری از سرویسکاران توانمند و تجهیزات ویژه در جهت ارائه خدمات به محل اعزام می‌شوند.

4 روش فوری هنگام افتادن انگشتر در چاه توالت ، گوشواره و زنجیر

پس از افتادن انگشتر در چاه توالت ، زنجیر، دستبند، پلاک یا گوشواره در چاه توالت، در جهت خارج کردن آن می‌توان از ۴ روش استفاده کرد 

ابتدا ، نکات بهداشتی برای خارج کردن انگشتر از چاه توالت

پوشیدن دستکش قبل از خارج کردن طلا از چاه توالت

برای خارج کردن طلا از چاه توالت باید به نکات مهمی توجه داشت تا بتوان به راحتی طلا را از داخل چاه بیرون آورد.
با توجه به اینکه سرویس بهداشتی، فضایی آلوده در جهت انتقال بسیاری از بیماری‌ها به شمار می‌رود، نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کنید.

به خصوص در شرایط فعلی که بیماری‌ها و ویروس‌های جدید در حال پدیدار شدن است.

افتادن انگشتر در چاه توالت

یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از مردم با آن مواجه هستند و به طور معمول به دلیل برخی عوامل همچون حواس پرتی یا سهل‌انگاری اتفاق می‌افتد افتادن انگشتر طلا و اشیای گران در چاه توالت است.

 از این رو می‌توان با یادگیری برخی از روش‌های صحیح این اشیاء از جمله انگشتر، زنجیر، پلاک، النگو، دستبند یا پابند طلا را از چاه دستشویی بیرون آورد.

 هر چند اگر افراد تصور می‌کنند توانایی و تخصص کافی در این زمینه ندارند و یا نمی‌توانند از این روش‌ها استفاده نمایند می‌توانند با گروه فنی آچاگ تماس بگیرید.
این گروه در اسرع وقت، افراد متخصص و مجرب را برای خارج کردن درآوردن طلا از چاه توالت به محل اعزام می کند. تمامی سرویسکاران این مجموعه تخصص بالایی در زمینه بیرون آوردن انگشتر طلا و اشیا از چاه دستشویی دارند.

دراوردن طلا از چاه توالت فرنگی

نکات بسیار مهم پس از افتادن انگشتر در چاه توالت

پس از افتادن انگشتر و اشیای گران قیمت در توالت باید نکات مهمی را رعایت کرد تا بتوان طلا را به راحتی از چاه توالت خارج نمود، چرا که گاهی انجام کاری اشتباه و عجولانه موجب خروج طلا از لوله دستشویی و هدایت به سمت لوله اصلی فاضلاب می‌شود.

مهم‌ترین این نکات عبارتند از:
– به هیچ عنوان نباید سیفون توالت را کشید، زیرا پس از کشیدن سیفون حجم زیادی از آب به یکباره وارد لوله می شود و هر چیزی که سر راهش باشد را با خود می‌برد.
– در این شرایط نباید از سرویس بهداشتی استفاده کرد و اگر در مکانی عمومی، طلا داخل چاه توالت افتاده است تا حد امکان نباید اجازه استفاده از آن را داد.
– در صورتی که شیر آب باز است، باید به سرعت آن را بست تا آب بیشتری وارد لوله نشود.

اگر پس از افتادن طلا داخل چاه توالت، سیفون کشیده شود و آب وارد لوله‌ها گردد و یا اینکه از سرویس بهداشتی استفاده شد و یا به دلیل سهل انگاری، هل شدن یا عدم اطلاع کافی آب وارد چاه شد باید در ابتدا مطمئن شویم هنوز طلا از لوله خارج نشده است، مثلا برحسب وزن، زمان افتادن و میزان آبی که داخل لوله ریخته شده می‌توان به این مساله پی برد، در این باره پیشنهاد می‌شود با کارشناسان گروه فنی آچاگ در تهران و یا کرج تماس گرفته شود تا از راهنمایی‌های تخصصی استفاده نمائید.

سیفون توالت را نکشید اگر می خواهید انگشتر طلا را از توالت خارج کنید

روشهای مهم در خارج کردن گوشی موبایل و طلا از چاه دستشویی

توجه به نکات بهداشتی و ایمنی
مراقبت از سلامت قبل از هر کاری با توجه به وجود ویروس و بیماری‌های مختلف در لوله توالت
استفاده از دستکش در جهت جلوگیری از تماس با آلودگی
شستشوی کامل طلا و اشیای قیمتی با آب گرم و مواد شوینده پس از خارج کردن از چاه توالت
استفاده از الکل و مواد ضد عفونی کننده سطوح پس از خشک کردن طلا

کسب اطلاعات دقیق برای بیرون آوردن انگشتر

قبل از استفاده از روش‌هایی که در ادامه خواهیم گفت ، باید در ابتدا ارتفاع لوله و قطر چاه را بررسی کرد، برای این کار می‌توان از یک میله یا سیخ استفاده نمود و آن را داخل لوله برد تا به شترگلو برخورد کند، سپس اندازه آن را با متر به دست آورد، اگر ارتفاع بیشتر از ۳۰ سانتی متر باشد، بهتر است به هیچ عنوان اقدام به درآوردن طلا از چاه توالت نکرد، زیرا دست‌ها به آن نمی‌رسد، همچنین باید قطر لوله را با اندازه آرنج و ساعد سنجید و اگر احساس می شد که امکان گیر کردن دست‌ها در لوله وجود دارد، بهتر است با کارشناسان گروه فنی آچاگ در تهران یا کرج تماس گرفته شود تا با استفاده از ابزارهای ویژه در جهت خارج شدن طلا از چاه اقام شود.

افتادن طلا در چاه توالت فرنگی

هنگام افتادن انگشتر در چاه توالت چه باید کرد؟

قبل از استفاده از این روش‌ها باید مطمئن شد که می‌توانید از آنها استفاده کنید، زیرا یک حرکت اشتباه و غیرحرفه‌ای می‌تواند میلیون‌ها تومان ضرر به شما وارد کند، در این باره فقدان تخصص به معنای از دست دادن قطعه طلا از جمله انگشتر، زنجیر، پلاک، النگو، دستبند و از همه مهمتر حلقه ازدواج می‌شود، به این دلیل اگر پس از استفاده از روش‌های فوق، طلای خود را از دست بدهید، هیچگونه مسئولیتی متوجه آچاگ نیست، براین اساس مهم‌ترین پیشنهاد ما ثبت درخواست اعزام سرویسکار متخصص جهت خارج کردن طلا از چاه توالت است.
در جهت خارج کردن طلا از چاه توالت، نوع آن چه توالت ایرانی و یا فرنگی به غیر از یک مورد جزئی با هم تفاوت چندانی ندارد، پس استفاده از این ۴ روش فوری برای خارج کردن طلا از چاه توالت برای هر دو نوع سرویس بهداشتی مناسب است.

۱. استفاده از دستکش برای بیرون آوردن طلا از چاه

اولین و ساده‌ترین اقدام خارج کردن طلا را از چاه دستشویی با دست است، البته همین کار ساده مستلزم رعایت نکات بسیار مهم در جلوگیری از آلودگی است، ضمن اینکه باید مراقب بود آسیبی به دست‌ها نرسد، در این شرایط استفاده از دستکش ضروری است، در این خصوص باید حتما ارتفاع و قطر لوله سنجیده شود و اندازه لوله کمتر از ۳۰ سانتی متر باشد، همچنین باید قطر لوله را نیز با دستان مقایسه کرد تا احتمال گیر کردن نداشته باشد.
برای انجام این کار کافی است دستتان را وارد لوله کنید تا به شترگلو برسد، پس از آن به آرامی دستتان را درون سیفون بچرخانید و به دنبال انگشتر طلا بگردید و پس از پیدا کردن آن، حتما انگشتر را با آب گرم و الکل، ضد عفونی نمایید.

استفاده از دستکش برای بیرون آوردن دستبند طلا از چاه توالت فرنگی

۲. ساخت قلاب با آویز کت برای درآوردن طلا از توالت

همانند تصویر  یک آویز کت یا لباس فلزی، آماده کنید. سپس با استفاده از انبردست یا ابزار دیگر تمام خمیدگی‌های آن را به خوبی صاف کرده و تنها انتها یا ابتدای آن را شبیه به قلاب نمائید.

متراژ قلاب باید حداقل ۱ متر باشد تا بتوانید انگشتر را با آن بگیرید. در این روش ارتفاع لوله اهمیت زیادی ندارد و تخصص و دقت و سرعت عمل شما مهم است، زیرا این کار شبیه به ماهی گیری است.

نکته مهم: یک اشتباه می‌تواند انگشتر طلا را از شترگلو خارج و وارد لوله اصلی نماید، در این صورت دست شما هرگز به آن نخواهد رسید، پس باید این کار را با دقت و تمرکز بالایی انجام دهید تا موفقیت‌آمیز باشد.

ساخت دستگیره و چنگگ برای درآوردن طلا از چاه توالت با قلاب یا گیره فاضلابی

برای خارج کردن انگشتر طلا از چاه توالت باید به آرامی قلاب را وارد لوله کرد تا جایی که به شترگلو برخورد نماید، سپس به دنبال انگشتر یا حلقه بگردید تا آن را به قلاب متصل کرده و به آرامی بالا بکشید. بعد از بیرون آمدن حلقه طلا آن را با آب گرم شستشو داده و با الکل ضد عفونی نمایید.

دراوردن طلا از چاه توالت فرنگی

البته پیشنهاد می کنیم این روش را برای توالت فرنگی استفاده ننمائید زیرا ممکن است طلا را به داخل چاه هدایت کند.

این روش بیشتر برای باز کردن گرفتگی در توالت فرنگی استفاده می شود نه بیرون آوردن اشیا از توالت فرنگی.

درآوردن انگشتر طلا از توالت فرنگی

ابزار مخصوص بیرون آوردن اشیا از توالت فرنگی

البته لازم به ذکر است که سرویسکاران گروه آچاگ برای بیرون آوردن اشیا از توالت از ابزارهای متفاوت تر و مخصوص تری استفاده می کنند تا درصد خطا و احتمال از دست رفتن طلا از بین برود.

درآوردن طلا از توالت فرنگی

۳. جارو برقی تر جهت بیرون آوردن طلا از توالت

میتوان گفت جارو برقی تر در خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه کاربرد خانگی دارد، مهمترین کاربرد آن برای بیرون آوردن وسیله از چاه توالت است،

استفاده از جاروبرقی تر برای در آوردن طلا از چاه توالت فرنگی

از جاروبرقی تر برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب نیز استفاده می‌شود، چون مکش این دستگاه بسیار قوی است و چربی، مو و اشیای کوچک را از شتر گلو بیرون می‌کشد، به این دلیل هنگام افتادن طلا در چاه توالت، این دستگاه برای در آوردن آن بسیار مناسب است.

برای استفاده از آن، باید جارو را روی حالت تر تنظیم و سپس خرطومی آن را وارد لوله کرد تا جایی که به شتر گلو برسد، بعد از این مرحله دستگاه را روشن کرده و اجازه دهید چند ثانیه ای کار کند و هر چیزی که داخل توالت هست را مکش کند،

استفاده از جاروبرقی تر برای در آوردن طلا از چاه توالت فرنگی

سپس مخزن جاروبرقی را باز کرده و آن را جستجو کنید، اگر انگشتر خارج شده بود حتما باید آن را با آب گرم شستشو دهید و با الکل ضد عفونی نمائید.

استفاده از جاروبرقی تر برای در آوردن طلا از چاه توالت فرنگی

البته خطرات ، مسائل ایمنی و برقی و بهداشتی این روش به عهده خود شماست و گروه ما مسئولیتی نمی پذیرد و این محتوا فقط جهت آشنایی شما با روش هاست نه انجام آنها.

۴. بلند کردن کاسه توالت فرنگی

این روش برای زمانی است که انگشتر ، حلقه یا دستبنند طلا به داخل توالت فرنگی افتاده باشد.

 لوله بازکن ها هنگام گرفتگی توالت فرنگی ، گاها مجبور می شوند کاسه توالت را بلند کرده و از زیر اقدام به زدن فنر کنند تا گرفتگی متلاشی شود.

 بنابراین بلند کردن کاسه توالت فرنگی می تواند دسترسی شما به طلای گیر کرده در توالت را نیز تسهیل کند.

ابتدا مانند تصویر زیر، شیر اصلی ورودی توالت فرنگی را می بندیم تا مطمئن شویم آب وارد تانک توالت فرنگی نشود

بستن ورودی آب توالت فرنگی

سپس مانند تصویر زیر ، درب سیفون توالت را برمی داریم تا آب آن را تخلیه کنیم.

بلند کردن توالت فرنگی برای درآوردن طلا ا چاه

در مرحله سوم همانند تصویر زیر،اقدام به تخلیه آب موجود در تانک توالت فرنگی می کنیم.این کار می تواند با یک جاروبرقی تر یا شلنگ و مکش طرف دیگر شلنگ با دهان انجام شود.مانند وقتی که می خواهید از باک خودرویی بنزین خارج کنید

خالی کردن آب توالت فرنگی برای خارج کردن طلا از چاه

برای استفاده از این روش بهتر است بعد از افتادن انگشتر طلا در توالت ، سیفون کشیده نشود، اما اگر این کار را کرده اید احتمال دارد همچنان طلای شما در کاسه فرنگی باشد،

کاسه فرنگی دارای سیفونی است که شباهت زیادی به زانویی یا همان شترگلوی لوله ها دارد و هر چیزی که داخل فرنگی می افتد ابتدا در آنجا گیر می کند.

 اما احتمال اینکه از بالا بتوان آن را در آورد خیلی کم است و در بسیاری از مواقع نیاز است که فرنگی بلند شود و اشیا را از زیر بیرون آورد.

بگذارید ادامه دهیم : سپس مانند تصویر زیر شلنگ آب را از توالت فرنگی جدا کنید تا دست و پا گیر نشود.

 

جدا کردن اتصال توالت فرنگی برای خارج کردن انگشتر طلا از توالت

برخی توالت فرنگی ها با بیچ به زمین متصل می شوند. اگر توالت فرنگی شما از این مدل است باید پیچ آن را همانند تصویر زیر باز کنید.

برخی هم فقط با چسب آکواریم روی زمین چسب می شوند.شما باید چسب دور فرنگیرا با چاقو یا ابزار دیگر به خوبی جدا کنید. تبریک می گوییم ، برای درآوردن طلا از چاه خودتان در حال کار هستید. پس ادامه می دهیم.

باز کردن پیچ توالت فرنگی برای درآوردن طلا از چاه

مانند تصویر زیر توالت را از زمین جدا کنید.

جدا کردن توالت از زمین برای خارج کردن حلقه انگشتر طلا از چاه

تبریک مجدد ما را بپذیرید. حلقه یا انگشتر طلا اینجاست.در تصویر زیر قابل مشاهده است.

افتادن طلا در چاه توالت فرنگی

مانند تصویر زیر می توانید دستبند ، حلقه یا انگشتر طلا را از چاه توالت بیرون بیاورید.

افتادن طلا در چاه توالت فرنگی

البته همیشه هم اینقدر خوش شانس نیستید و ممکن است طلا در جای بدی از توالت فرنگی افتاده و یا وارد لوله فاضلاب شده باشد. پیشنهاد ما این است که اگر تخصص کافی در این زمینه را ندارید، بهتر است از افراد متخصص کمک بگیرید چون مطمئن می شوید که توالت فرنگی نمی شکند و احتمال پیدا کردن طلا افزایش پیدا می کند.

اگر با این روش ها موفق به درآوردن طلا از چاه توالت نشدیم چه باید کرد؟

در صورتی که فکر میکنید با بکار بردن هر کدام از روش ها احتمال اینکه اشتباه کنید و طلا را وارد لوله اصلی کنید بهتر است با گرو فنی آچاگ تماس بگیرید.
این گروه دارای متخصصان و نیروهای فنی زبده و با تجربه ای است که سالیان سال است روزانه چندین سرویس در تهران و کرج انجام می دهند.

تنها یکی از خدمات اصلی گروه ، درآوردن طلا از چاه توالت است . سرویسکاران گروه ما تجهیزات و ابزارهای مخصوص در اوردن انگشتر را از توالت دارند و به راحتی هر وسیله ای را از چاه بیرون می آورند.
در هر نقطه‌ای از تهران که باشید سرویسکاران مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی به محل اعزام می‌شوند.

پاسخ به سوالات متداول در آوردن وسیله از توالت

از کجا بفهمیم انگشتر، پلاک، زنجیر یا گوشواره طلا هنوز داخل لوله توالت است؟

گاهی اوقات با استفاده از یک چراغ قوه میتوان انتهای لوله را مشاهده کرد و طلا را دید. اما در بیشتر مواقع نیاز به یک متخصص است تا بررسی شود، البته اگر سیفون نکشیده باشید، قطعا داخل لوله خواهد بود.

آیا در آوردن طلا یا وسیله از چاه توالت کنده کاری و تخریب دارد؟

خیر اصلا کنده کاری یا تخریب ندارد چون تمامی سرویسکاران ما ابزارهای مخصوص دارند تا بدون تخریب، طلا را از دستشویی خارج کنند.

چطور میتوان طلا را از توالت خارج کرد؟

در سایت گروه فنی آچاگ روش های مختلفی را برای اینکار آموزش داده ایم. همچنین این گروه متخصصین و سرویسکاران زیادی برای درآوردن طلا از توالت دارد که میتوانید با ما تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار بدهید.

 

4.6/5 - (25 امتیاز)
درباره نویسنده

گروه فنی تعمیرات تاسیسات ما با به‌ کارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه ، افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی باشد و هم اکنون نیز آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران است. در صورتی که مشکلی برای تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره مشکل شما را نیز حل کنیم

لطفا برای ما بنویسید به دنبال چه می گردید ( یا سوال و نظر). پاسخ شما حتما به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال خواهد شد.